Rychlost = XM

Rychleji s oficiálním sponzorem Usaina Bolta.

Čtěte více

Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu. platné VOP

Ocenění a uznání XM

Výběr z odvětví dle World Finance 100
Dokonalost ve finančnictví

Zlatá akreditace za
Vedení a rozvoj lidí

Investiční a finanční expo, 2016
Nejrychleji rostoucí broker MENA

Nejlepší průzkum trhu a vzdělávání
Ocenění od magazínu CFI (CFI.co)

Prohlédněte si naše ocenění

Proč si vybrat XM?

S více než 3 500 000 klienty od doby, kdy byl XM v roce 2009 založený, se rozrostl do velké a dobře zavedené mezinárodní investiční společnosti a stal se skutečným lídrem na trhu.

Licencováno a regulováno

XM znamená investování s licencovaným a regulovaným brokerem.

Globálně proslulý

Máme klienty z více než 196 států, a zaměstnance hovořící více než 30 jazyky.

Podpora 24 hodin

U XM můžete využívat podporu 24 hodin denně 5 dní v týdnu ve 30 jazycích prostřednictvím služby Live Chat, po emailu nebo telefonem.

Zaměřený na klienta

Všichni naši klienti obdrží stejnou kvalitu služeb, stejné provedení, a stejnou úroveň podpory.Právní informace: Tato webová stránka je provozovaná společností Trading Point of Financial Instruments Limited se sídlem na adrese 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3rd Floor, 3042 Limassol, Kypr.

Trading Point Holdings Ltd je holding složený ze společností Trading Point of Financial Instruments Limited, XM Global Limited, Trading Point of Financial Instruments UK Limited, Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd, Trading Point MENA Limited.

Trading Point of Financial Instruments Limited je autorizovaná a regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu (číslo licence: 120/10).
XM Global Limited je autorizovaná a regulovaná Mezinárodní komisí pro finanční služby (IFSC) (000261/106).
Trading Point of Financial Instruments UK Limited je autorizovaná a regulovaná Úřadem pro finanční etiku (FRN: 705428).
Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd je autorizovaná a regulovaná Australskou komisí pro cenné papíry a investice (AFSL 443670).
Trading Point MENA Limited je autorizovaná a regulovaná Úřadem pro finanční služby v Dubaji (DFSA) (referenční č. F003484).

Upozornění na riziko: Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu. platné VOP

Zakázané regiony: Trading Point of Financial Instruments Limited neposkytuje investiční a přidružené služby na území zemí třetího světa.

Cookies využíváme, abychom vám nabídli tu nejlepší zkušenost s naší webovou stránkou. Přečtěte si další informace nebo si změňte vaše nastavení cookies.