Rychlost = XM

Rychleji s oficiálním sponzorem Usaina Bolta.

Čtěte více

Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu. platné VOP

Ocenění a uznání XM

Výběr z odvětví dle World Finance 100
Dokonalost ve finančnictví

Stříbrná akreditace pro
Vedení a rozvoj lidí

Investiční a finanční expo, 2016
Nejrychleji rostoucí broker MENA

Nejlepší průzkum trhu a vzdělávání
Ocenění od magazínu CFI (CFI.co)

Prohlédněte si naše ocenění

Proč si vybrat XM?

S více než 2 500 000 klienty od založení v roce 2009 se XM Group rozrostla na velkou a dobře zavedenou mezinárodní investiční společnost a stala se opravdovým lídrem průmyslu.

Licencováno a regulováno

XM znamená investování s licencovaným a regulovaným brokerem.

Globálně proslulý

Máme klienty z více než 196 států, a zaměstnance hovořící více než 30 jazyky.

Podpora 24 hodin

U XM můžete využívat podporu 24 hodin denně 5 dní v týdnu ve 30 jazycích prostřednictvím služby Live Chat, po emailu nebo telefonem.

Zaměřený na klienta

Všichni naši klienti obdrží stejnou kvalitu služeb, stejné provedení, a stejnou úroveň podpory.Právní informace: Tato webová stránka je provozovaná společností Trading Point of Financial Instruments UK Limited.

Trading Point of Financial Instruments UK Limited je zapsaná v Anglii a Walesu (č. 09436004) na následující registrované adrese: Citypoint Building, 1 Ropemaker Street, Londýn, EC2Y 9HT.

Trading Point of Financial Instruments UK Limited je autorizovaná a regulovaná ve Velké Británii Komisí finančního dohledu (referenční číslo 705428).

Upozornění na riziko: Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu. platné VOP

Zakázané regiony: Trading Point of Financial Instruments UK Limited neposkytuje služby pro rezidenty některých regionů, jako například Spojené státy Americké, Kanada, Izrael a Íránská islámská republika.

Cookies využíváme, abychom vám nabídli tu nejlepší zkušenost s naší webovou stránkou. Přečtěte si další informace nebo si změňte vaše nastavení cookies.