Szybkość = XM

Szybciej z oficjalnym sponsorem Usaina Bolta.

Dowiedz się więcej

Nasze usługi wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału. Wg Warunków

Nagrody i wyróżnienia XM

Lista World Finance 100
Doskonałość w branży finansowej

Srebrna akredytacja za
Przywództwo i rozwój zespołu

Expo Inwestycje i Finanse, 2016
Najszybciej rozwijający się Broker w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

Najlepsze Badania Rynku i Edukacja
Nagroda przyznana przez CFI Magazine (CFI.co)

Zobacz nasze nagrody

Dlaczego XM?

Z ponad 2 500 000 klientów od chwili swojego powstania w 2009 roku, XM Group stało się światową firmą o ugruntowanej pozycji lidera w branży.

Licencjonowany i regulowany

Inwestując z XM, wybierasz licencjonowanego i regulowanego brokera.

Światowa renoma

Świadczymy usługi Klientom z ponad 196 krajów, a nasz personel mówi w ponad 30 językach.

24h wsparcie klienta

W XM gwarantujemy wsparcie klienta 24 h na dobę, 5 dni w tygodniu oraz w ponad 30 językach przez live chat, email oraz telefon.

Orientacja na Klienta

Wszyscy nasi Klienci otrzymują tę samą jakość usług, tę samą realizację zleceń i ten sam poziom wsparcia.Informacje prawne Stronę obsługuje Trading Point of Financial Instruments UK Limited.

Firma Trading Point of Financial Instruments UK Limited jest zarejestrowana w Anglii i Walii (nr 09436004) z siedzibą pod adresem Citypoint Building, 1 Ropemaker Street, London, EC2Y 9HT.

Firma Trading Point of Financial Instruments UK Limited jest autoryzowana i nadzorowana w Wielkiej Brytanii przed urząd Financial Conduct Authority (nr referencyjny 705428).

Ostrzeżenie o ryzyku: Nasze usługi wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału. Wg Warunków

Regiony zastrzeżone: Trading Point of Financial Instruments UK Limited nie świadczy usług mieszkańcom niektórych krajów, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Izrael i Islamska Republika Iranu.

Korzystamy z plików cookie, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki korzystania z naszej strony internetowej. Dowiedz się więcej lub zmień swoje ustawienia plików cookie.