Szybkość = XM

Szybciej z oficjalnym sponsorem Usaina Bolta.

Dowiedz się więcej

Nasze usługi wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału. Wg Warunków

Nagrody i wyróżnienia XM

Lista World Finance 100
Doskonałość w branży finansowej

Złota akredytacja za
Przywództwo i rozwój zespołu

Expo Inwestycje i Finanse, 2016
Najszybciej rozwijający się Broker w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

Najlepsze Badania Rynku i Edukacja
Nagroda przyznana przez CFI Magazine (CFI.co)

Zobacz nasze nagrody

Dlaczego XM?

Z ponad 3 500 000 klientów od momentu powstania w 2009 roku, XM rozwinęło się w dużą i renomowaną firmę inwestycyjną - prawdziwego lidera branży.

Licencjonowany i regulowany

Inwestując z XM, wybierasz licencjonowanego i regulowanego brokera.

Światowa renoma

Świadczymy usługi Klientom z ponad 196 krajów, a nasz personel mówi w ponad 30 językach.

24h wsparcie klienta

W XM gwarantujemy wsparcie klienta 24 h na dobę, 5 dni w tygodniu oraz w ponad 30 językach przez live chat, email oraz telefon.

Orientacja na Klienta

Wszyscy nasi Klienci otrzymują tę samą jakość usług, tę samą realizację zleceń i ten sam poziom wsparcia.Informacje prawne: Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez Trading Point of Financial Instruments Limited z siedzibą pod adresem 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3rd Floor, 3042 Limassol, Cyprus (Cypr).

Trading Point Holdings Ltd jest spółką holdingową Trading Point of Financial Instruments Limited, XM Global Limited, Trading Point of Financial Instruments UK Limited, Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd, Trading Point MENA Limited.

Firma Trading Point of Financial Instruments Limited jest licencjonowana i nadzorowana przez Cypryjską Komisję Papierów Wartościowych i Giełd (CySEC), (nr licencji: 120/10).
Firma XM Global Limited jest licencjonowana i nadzorowana przez urząd International Financial Services Commission (IFSC), (000261/106).
Firma Trading Point of Financial Instruments UK Limited jest licencjonowana i nadzorowana przez urząd Financial Conduct Authority (FCA), (FRN: 705428).
Firma Trading Point of Financial Instruments Pty Ltd jest licencjonowana i nadzorowana przez Australijską Komisję Papierów Wartościowych i Inwestycji (ASIC), (AFSL 443670).
Firma Trading Point MENA Limited jest licencjonowana i nadzorowana przez urząd Dubai Financial Services Authority (DFSA), (nr ref.: F003484).

Ostrzeżenie o ryzyku: Nasze usługi wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału. Wg Warunków

Regiony zastrzeżone: Trading Point of Financial Instruments Limited nie świadczy usług inwestycyjnych i pomocniczych na terytoriach państw trzecich.

Korzystamy z plików cookie, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki korzystania z naszej strony internetowej. Dowiedz się więcej lub zmień swoje ustawienia plików cookie.