Ostrzeżenie o ryzyku: Instrumenty pochodne są złożonymi instrumentami, które wiążą się z wysokim ryzykiem nagłej utraty pieniędzy ze względu na wykorzystanie dźwigni finansowej. 71,61% inwestorów detalicznych traci pieniądze inwestując w instrumenty pochodne u tego dostawcy. Upewnij się, że rozumiesz, jak działają instrumenty pochodne i że możesz sobie pozwolić na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Zapoznaj się z Ujawnieniem ryzyka.

Handluj złotem bez prowizji

Korzystaj z doskonałej egzekucji bez dodatkowych opłat.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na instrumentach pochodnych wiążą się z wysokim ryzykiem utraty kapitału. Wg Regulaminu

Korzystaj z wielokrotnie nagradzanych usług

Zarejestruj się teraz i ciesz się dostępem do globalnych rynków finansowych, z produktami i usługami zaprojektowanymi tak, aby przenieść Twój handel na wyższy poziom. Rejestrując się dzisiaj, możesz liczyć na:

Niezawodne platformy
Niezawodne platformy

Handluj na rynkach z łatwością, korzystając z naszych bezproblemowych platform stacjonarnych i mobilnych.

Narzędzia eksperckie
Narzędzia eksperckie

Analizuj rynki i podejmuj bardziej świadome decyzje handlowe za pomocą narzędzi eksperckich.

Niskie spready
Niskie spready

Nasze niskie marże zapewniają inwestorom lepsze możliwości rynkowe.

Doskonałą egzekucję
Doskonałą egzekucję

Wykonujemy 99% transakcji w czasie poniżej sekundy, bez odrzuceń lub rekwotowań.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na instrumentach pochodnych wiążą się z wysokim ryzykiem utraty kapitału. Wg Regulaminu

Handluj tak, jak chcesz

Dywersyfikuj sposób handlu, korzystając z szerokiej gamy platform na komputery stacjonarne, urządzenia mobilne i tablety.

MT4

Ciesz się dostępem do jednej z najpopularniejszych platform transakcyjnych na świecie, z ponad 50 zaawansowanymi narzędziami i wskaźnikami oraz pełnym wsparciem dla handlu algorytmicznego

Komputer MAC WebTrader Android iOS

MT5

Ten następca MT4 oferuje nowe funkcje, w tym ponad 80 wskaźników technicznych, więcej typów wykresów i obsługę wszystkich rodzajów zleceń, co czyni go idealną platformą do handlu wieloma aktywami.

Komputer MAC WebTrader Android iOS

Globalny, uczciwy, przyjazny

Dowiedz się, dlaczego ponad 10 milionów klientów wybrało XM jako swojego zaufanego brokera internetowego.

Licencje i regulacje

W XM przestrzegamy wszystkich standardów regulacyjnych i jesteśmy w pełni licencjonowani i regulowani.

Zaangażowany i uczciwy

Działamy z całkowitą przejrzystością i przestrzegamy najwyższych profesjonalnych standardów.

Broker z wieloma nagrodami

Zdobyliśmy już ponad 40 nagród za jakość naszych produktów i usług.

Wsparcie 24/5

Nasz zespół wsparcia jest dostępny 24 h/5, aby odpowiedzieć na Twoje pytania.

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na instrumentach pochodnych wiążą się z wysokim ryzykiem utraty kapitału. Wg RegulaminuInformacje prawne: Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez Trading Point of Financial Instruments Limited o nr rej. HE251334 z siedzibą pod adresem 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3rd Floor, 3042 Limassol, Cyprus (Cypr).

Ostrzeżenie o Ryzyku: 71.61% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty pieniężne w wyniku handlu u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty twoich pieniędzy. Zapoznaj się z Ujawnieniem ryzyka.

Firma Trading Point of Financial Instruments Limited świadczy usługi inwestycyjne i dodatkowe rezydentom Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG).

Korzystamy z plików cookie, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki korzystania z naszej strony internetowej. Dowiedz się więcej lub zmień swoje ustawienia plików cookie.