Investujte do více než 100 akcií

Rychlá a přímá exekuce

Upozornění na riziko: Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu.

Ocenění a uznání XM

Výběr z odvětví dle World Finance 100
Dokonalost ve finančnictví

Zlatá akreditace za
Vedení a rozvoj lidí

Investiční a finanční expo, 2016
Nejrychleji rostoucí broker MENA

Nejlepší průzkum trhu a vzdělávání
Ocenění od magazínu CFI (CFI.co)

Prohlédněte si naše ocenění

Proč si vybrat XM?

S více než 5 000 000 klienty od doby, kdy byl XM v roce 2009 založený, se rozrostl do velké a dobře zavedené mezinárodní investiční společnosti a stal se skutečným lídrem na trhu.

Licencováno a regulováno

XM znamená investování s licencovaným a regulovaným brokerem.

Globálně proslulý

Máme klienty z více než 196 států, a zaměstnance hovořící více než 30 jazyky.

Podpora 24 hodin

U XM můžete využívat podporu 24 hodin denně 5 dní v týdnu ve 30 jazycích prostřednictvím služby Live Chat, po emailu nebo telefonem.

Zaměřený na klienta

Všichni naši klienti obdrží stejnou kvalitu služeb, stejné provedení, a stejnou úroveň podpory.Právní informace: Tato webová stránka je provozována společností Trading Point of Financial Instruments Limited, registrační číslo HE251334, se sídlem na adrese 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3. patro, 3042 Limassol, Kypr.

Upozornění na riziko: Naše služby zahrnují významné riziko a mohou vést ke ztrátě vámi investovaného kapitálu. Přečtěte si prosím pozorně a ujistěte se, že plně rozumíte Prohlášení o riziku.

Trading Point of Financial Instruments Limited poskytuje investiční a doplňkové služby rezidentům Evropského hospodářského prostoru (EHP) a Velké Británie.

Cookies využíváme, abychom vám nabídli tu nejlepší zkušenost s naší webovou stránkou. Přečtěte si další informace nebo si změňte vaše nastavení cookies.