Inwestuj w ponad 100 akcji

Szybka bezpośrednia realizacja

Ostrzeżenie o ryzyku: Transakcje na akcjach wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału.

Nagrody i wyróżnienia XM

Lista World Finance 100
Doskonałość w branży finansowej

Złota akredytacja za
Przywództwo i rozwój zespołu

Expo Inwestycje i Finanse, 2016
Najszybciej rozwijający się Broker w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej

Najlepsze Badania Rynku i Edukacja
Nagroda przyznana przez CFI Magazine (CFI.co)

Zobacz nasze nagrody

Dlaczego XM?

Z ponad 5 000 000 klientów od momentu powstania w 2009 roku, XM rozwinęło się w dużą i renomowaną firmę inwestycyjną - prawdziwego lidera branży.

Licencjonowany i regulowany

Inwestując z XM, wybierasz licencjonowanego i regulowanego brokera.

Światowa renoma

Świadczymy usługi Klientom z ponad 196 krajów, a nasz personel mówi w ponad 30 językach.

24h wsparcie klienta

W XM gwarantujemy wsparcie klienta 24 h na dobę, 5 dni w tygodniu oraz w ponad 30 językach przez live chat, email oraz telefon.

Orientacja na Klienta

Wszyscy nasi Klienci otrzymują tę samą jakość usług, tę samą realizację zleceń i ten sam poziom wsparcia.Informacje prawne: Niniejsza strona internetowa jest obsługiwana przez Trading Point of Financial Instruments Limited o nr rej. HE251334 z siedzibą pod adresem 12 Richard & Verengaria Street, Araouzos Castle Court, 3rd Floor, 3042 Limassol, Cyprus (Cypr).

Ostrzeżenie o ryzyku: Nasze usługi wiążą się z wysokim ryzykiem i mogą spowodować utratę zainwestowanego kapitału. Prosimy zapoznać się z pełnym dokumentem Ujawnienie ryzyka.

Firma Trading Point of Financial Instruments Limited świadczy usługi inwestycyjne i dodatkowe rezydentom Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG) i Wielkiej Brytanii.

Korzystamy z plików cookie, aby zapewnić użytkownikom optymalne warunki korzystania z naszej strony internetowej. Dowiedz się więcej lub zmień swoje ustawienia plików cookie.